Реал (Мадрид) взе добър аванс пред Ливърпул, побеждавайки го с

...

Реал взе добър аванс срещу Ливърпул в ШЛ

Реал (Мадрид) взе добър задатък пред Ливърпул, побеждавайки го с  3:1 в чакания с максимален интерес мач от четвъртфиналите в Шампионската лига.

Първия гол вкара Винисиус Жуниор след превъзходен извеждащ пас на Тони Кроос в 27-ата минута, а в 36-ата Марко Асенсио удвои след извънредно груба неточност на Трент Александър-Арнолд.

В началото на втората част Мохамед Салах понижи, само че в 65-ата минута Винисиус се разписа за повторно, правейки резултата 3:1.

В другия четвъртфинал Манчестър Сити надделя мъчно Борусия (Дортмунд) с 2:1 в конфликта между тях от 1/4-финала в Шампионската лига на " Емиратс ". Кевин Де Бройне откри резултата в 19-ата минута за домакините, а в 84-ата минута Марко Ройс изравни. Но в 90-ата Фил Фодън въпреки всичко донесе успеха за англичаните с 2:1
Източник: bnr.bg